От страна на Възложителя – Община Бургас
Екип за управление
арх.Десислава Евгениева - Ръководител проект
Даниела Катеркова - Счетоводител проект
Антоанета Панайотова - Експерт „ Подготовка и провеждане на тръжни процедури”
Антония Дякова - Технически сътрудник
Експерт на група
Маринета Николова - Експерт „ Опазване на околната среда“
Руска Бояджиева - Експерт „Подготовка и планиране на проекти“
Ивелина Стратева - Експерт „Икономика и финанси“
Мая Казанджиева - Експерт „ Демографски и социални въпроси“
Кристина Вълчева - Експерт „Публичност и комуникации“
Чанка Коралска - Експерт „Инженерна инфраструктура“
Радостина Кирязова - Експерт „Градоустройство“
Комитет за управление
Димитър Николов – Кмет на община Бургас, Председател на КУ
Атанаска Николова - Зам .кмет „Европейски политики, околна среда“
Костадин Марков - Зам. кмет „Устройство на територията и строителство“
Лорис Мануелян - Зам. кмет „Здравеопазване, превенции, социални дейности, трудова заетост и спорт“
Йорданка Ананиева - Зам. кмет „Култура и образование“
Красимир Стойчев - Зам. кмет „Бюджет, финанси, икономика и стоп. дейности“
Арх. Веселина Илиева - Гл. Архитект
Карамфилка Апостолова - Общински съветник
Валентин Фъртунов - Общински съветник
Георги Дражев - Общински съветник
Бенчо Бенчев - Общински съветник
Виолета Илиева - Общински съветник
Димитър Георгиев - Общински съветник
Димитринка Буланова - Общински съветник
От страна на Изпълнителя – Обединение Устойчиво развитие за Бургас
Иво Петров Архитекти ООД – www.ip-arch.com
Ню Ай АД – www.new-i.com
Мапекс АД - www.mapex.bg
Експертен екип
-
Ръководител на екипа
-
Ключов експерт 1 – “Устройство на територията и градоустройство”
-
Ключов експерт 2 - „Експерт стратегическо планиране”
-
Ключов експерт 3 - „ Икономически анализи и прогнози”
-
Ключов експерт 4 – „Планиране и управление на публични финанси”
-
Ключов експерт 5 – „Връзки с обществеността и гражданско участие”
Краткосрочни експерти
-
Експерт „ВиК”;
-
Експерт „Ел. Мрежи и съоръжения”;
-
Експерт „Комуникационно-транспортни системи”;
-
Експерт „Опазване на околната среда”;
-
Експерт „Отопление и газоснабдяване”, ;
-
Експерт „Телекомуникации”;
-
Експерт „Недвижимо културно наследство”;
-
Експерт „ГИС, геодезия и картография”;
-
Експерт „Демография и човешки ресурси”;
-
Експерт „Право”;
-
Експерт „Паркоустройство и благоустройство“
-
Експерт „Инженерна геология”.